خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

استقلال و پرسپولیس به صورت دائمی به وزارت تعاون می‌رسند

  دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در صورت تصویب و موافقت مسئولان دولتی، به صورت دائمی به یکی از شرکتهای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واگذار خواهند شد.

  به گزارش مهر، هفته‌های گذشته بود که دولت با تصویب یک طرح دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را از فرایند خصوصی سازی خارج کرد و آنها را در حیطه فعالیت‌های دولتی نگه داشت. این در حالی است که هر دو باشگاه بخصوص پرسپولیس مشکلات شدید مالی دارند و کمک‌های دولتی هم جوابگوی هزینه‌های سرسام‌آور آن نیست.

  درحالیکه این روزها از بحث انتخاب اسپانسر جدید پرسپولیس مطرح است اما خبرها حکایت از نسخه جدید برای واگذاری پرسپولیس و حتی استقلال به گوش می‌رسد. طبق این طرح که به صورت جدی مطرح شده است، سرخابی‌ها طبق مکانیسمی تعریف شده به یکی از شرکت‌های زیر مجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه خواهد رسید.

  البته مسئولان به دنبال این هستند تا اگر این شرکت بتواند از عهده تامین هزینه‌ها، پرداخت بدهی‌ها و حل مشکلات مالی بر بیاید، این دو باشگاه را به صورت نامحدود و دائمی به آنها واگذار کنند.

  علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در جریان این موضوع قرار دارد و حتی آنرا در جلسات خصوصی مطرح کرده است. دولت به صورت قطعی به دنبال پیاده کردن این طرح است ولی باید منتظر ماند و دید آیا موانع قانونی سر راه اجرای این طرح قرار خواهد گرفت یا خیر.

  منبع : همشهری آنلاین


  این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : صورت ,پرسپولیس ,باشگاه ,مطرح ,مجموعه وزارت ,
  استقلال و پرسپولیس به صورت دائمی به وزارت تعاون می‌رسند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده